CLASS IS FULL
Come learn all about raising meat rabbits. Everything from raising the rabbits to processing a rabbit including: butchering, deboning (learning this together) and then canning the meat from the rabbit. You will be taking your processed rabbit home ūüėä.
Cost is $35
Class is limited to 4 people.